MR, JERRY

Faqja e internetit:filipinoescorts.escortbook.com
telefon:+971589798305
qytet:Dubai
shtet:Emiratet e Bashkuara Arabe
vend:Lindja e Mesme
Escorts:30
Rating:

Shtoni Shqyrtimin
Kontaktoni këtë agency
afër
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jenë në gjendje të dërgojnë mesazhe

Rreth Agjencisë:

Vajzat e shoqërimit Filipine janë ESCORT perfekte për ju këtu në Dubai

MEST E MIR U T TO D TONI M M SHUM N RE REAL .. dhe ato do të jenë… .PRINCESI juaj

Farë po pret? Na telefononi për detaje të mëtejshme. Nuk ka dëm për thirrjen për një studim

Ne ofrojmë shërbimin më të mirë shoqërues dhe masazhin Filipinas këtu në Dubai

Ne ofrojmë Shërbimin e thirrjeve jashtë.

Ne ju premtojmë një moment të këndshëm 100% me shoqërimin dhe vajzat masazh të Filipinës.

për prenotim telefononi Agjencinë e shoqërimit Filipine ... Jerry në +971589798305

Escorts added by this agency

Rishikime !trpst#/trp-gettext>

Shtoni Shqyrtimin
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jetë në gjendje të postoni një përmbledhje
Ende nuk ka komente
© 2021 0Escorts