Helen

PREMIUMTë ZGJEDHURA
167cm
56kg
26vjet
më telefono
+420 774 380 014
Helen
Kjo escort ka 1 më shumë foto.
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jetë në gjendje të shikoni fotot e tjera.

Rreth meje:

26 vjeç femër nga Prague, Republika Çeke, Evropë
Ç'kemi djema. Unë jam një vajzë plot sensualitet, duke u mbushur me besim dhe një gëzim për të jetuar. Trupi im është bërë për dashuri :)
WhatsApp +420 774 380 014
Escort vlerësim
0 komente
disponueshmëriIncall, Outcall
etnicitetiKaukazian
Ngjyra e flokëvebjond
Gjatesia e flokevegjatë
Madhësia e gjoksitMedium (B)
lartësi167cm
peshë56kg
formëi hollë
shfaqjeUltra Sexy
duhanpirësjo

Informacioni i kontaktit:

telefon:+420 774 380 014
Kontaktoni këtë escort
afër
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jenë në gjendje të dërgojnë mesazhe

Sherbime:

GFE (Përvoja e të dashurës)

Çmimet:

Outcall
1 orë4000 CZK
2 orë6600 CZK

Shqyrtime:

Shto rishikim
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jetë në gjendje të postoni një përmbledhje
Ende nuk ka komente
© 2021 0Escorts