Juliana

PREMIUMTë ZGJEDHURA
166cm
53kg
26vjet
më telefono
+420 777 102 161
Juliana
Kjo escort ka 1 më shumë foto.
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jetë në gjendje të shikoni fotot e tjera.

Rreth meje:

26 vjeç femër nga Prague, Republika Çeke, Evropë
Unë jam Juliana, unë dua të ofroj përvojën më të mirë të mundshme, kështu që ju lutemi hidhni një sy në profilin tim për të vendosur nëse unë jam shoqëruesi i duhur për ju.

Faleminderit që morët kohë për të mësuar pak më shumë për mua. Më pëlqen të takoj njerëz të rinj dhe shpresoj se mund të ndajmë aventura emocionuese së bashku. +420 777 102 161
Escort vlerësim
0 komente
disponueshmëriIncall, Outcall
etnicitetiKaukazian
Ngjyra e flokëvengjyrë gështenjë
Gjatesia e flokevesup
Madhësia e gjoksitMadhe (C)
lartësi166cm
peshë53kg
formëi hollë
shfaqjeSexy
duhanpirësjo

Informacioni i kontaktit:

telefon:+420 777 102 161
Kontaktoni këtë escort
afër
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jenë në gjendje të dërgojnë mesazhe

Sherbime:

GFE (Përvoja e të dashurës)

Çmimet:

Incall
30 minuta100 EUR

Shqyrtime:

Shto rishikim
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jetë në gjendje të postoni një përmbledhje
Ende nuk ka komente
© 2021 0Escorts