Susie

171cm
59kg
42vjet
më telefono
6049011725
Susie
Kjo escort ka 2 më shumë foto.
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jetë në gjendje të shikoni fotot e tjera.

Rreth meje:

42 vjeç femër nga Zona e Madhe e Vankuverit, Kolumbia Britanike, Kanadë
☆ MIREL SE VINI

VANCOUVER BC HANDSOME JAM MATURA E TUAJ "MOBILE SEXY SOCCER MOM"

LEXUESHME DHE MUND T AR ARRIHET T H HOTELIT TUAJ 5 PM - 02:00! Shijoni një herë në një

mundësi për të jetuar për të jetuar ëndrrën e secilit njeri aftësi të mahnitshme vetëm pse

JU! .. - VETUTM DHE N T KOHA TREGTI JO DRAMA JUST FUN !! Unë ofroj një shumë

shërbim të rehatshëm / të pastër OT THOT VET ALLM T ALL GJITHA HOTELET QOU DO T DUHEN M ME

KUNDR Pavarur Jo Drama MASAZHI I MADH DHE SHUM M SHUM!

6.O.4.9.0.1 ... 1.7.2.5.❤http: //soccermom.escortbook.com
Escort vlerësim
0 komente
disponueshmëriOutcall
etnicitetiKaukazian
Ngjyra e flokëvebjond
Gjatesia e flokevegjatë
Madhësia e gjoksitMadhe (C)
lartësi171cm
peshë59 kg
formëi rregullt
shfaqjeSexy
duhanpirësjo
arsimkolegj
sportiv
Hobbiesshumë
Shenjë e zodiakutBricjapi
Orientimi seksualbi
profesionMasazh

Gjuhët e folura:

anglisht:i rrjedhshëm

Informacioni i kontaktit:

Faqja e internetit:
telefon:6049011725
Kontaktoni këtë escort
afër
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jenë në gjendje të dërgojnë mesazhe

Sherbime:

Masazh erotik
çiftet
GFE (Përvoja e të dashurës)
Fetish këmbë
Lodra seksi
sundim
LT (kohë e gjatë; zakonisht brenda natës)

Çmimet:

Outcall
30 minuta230 CAD
1 orë330 CAD
2 orë490 CAD
3 ore690 CAD

Shqyrtime:

Shto rishikim
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jetë në gjendje të postoni një përmbledhje
Ende nuk ka komente
© 2021 0Escorts