Thirrni Vajzat Në Palam Vihar 8800198590 Escorts ServiCe Në Delhi Ncr

641cm
21kg
22vjet
më telefono
8800198590
Thirrni Vajzat Në Palam Vihar 8800198590 Escorts ServiCe Në Delhi Ncr
Kjo escort ka 0 më shumë foto.
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jetë në gjendje të shikoni fotot e tjera.

Rreth meje:

22 vjeç femër nga New Delhi, Azi, Azi
Thirrni Vajzat Në Palam Vihar 8800198590 Dorëzimi Hap Door Dorëzimi Elita Escort Engjëjt Cilësia më e Lartë e Shkolluar dhe Bashkëpunim i plotë Vajzat e Pavarura të Pavarura Serviketa ServiCes Në të gjithë Delhi, Gurgaon, Faridabad, Noida, Ghaziabad

Unë kam Vajza dhe shoqërues mjaft të bukur me mendje të gjera me shumë mendje të gjera, Ne jemi të vendosur në hotele 3 * 4 * 5 * në Delhi. Shërbime të klasave të larta të sigurta dhe të sigurta Shkalla e përballueshme Kënaqësia 100%, kënaqësi e pakufizuar. Timedo kohë për Model / adoleshencë përcjellje në Delhi agjensi e shoqërimit luksoz të klasave të larta dhe primit.

★ THIRRON Agjensi shoqëruese luksoze dhe primi e klasave të larta të SH.B.A. Ne ofrojmë arsimuar mirë, Femra Royal Class, Agjensi përcjellëse të klasit të lartë që ofrojnë një shërbim shoqërimi të klasave të larta në & Disa aty pranë.

★ Merrni Profilin e Lartë, mbretëreshat e Bollywood-it, të arsimuar mirë, në kërkim të mirë, Shërbime modeli të plotë bashkëpunimi. ju mund të më shihni në Hotelet e mia të rehatshme ose mund t'ju vizitoj në hotel Shërbimi ynë i disponueshëm në të gjithë SHICERBIMI, 3/4/5 HOTEL STAR, Shërbimet e thirrjes / telefonatave në telefon.24 orë,

★ Të shijosh me vajza të nxehta dhe seksi.
Are ne jemi duke siguruar:
• Modelet
• modele vip
• Modelet ruse
• Modelet e huaja
• Aktorja e TV dhe të famshëm
• Pritësi
• Zonja e ajrit
• Vajzat / Gratë që punojnë në qendrën e thirrjeve
• Vajza / Gra Hi-Tech Co.
• Shtëpiake
• Vajzat që shkojnë në kolazh.
• Escorts udhëtuese.
• Modele të rampave
• E huaj dhe shumë më tepër .. Incall & Outcall Në dispozicion ...
• VAJZA T IND PAVARUR / bashkëshortet shtëpiake

SERV SHICRBIMET TONA MEST T MIRAT: - P FORR K CRKIMIN E MALLRAVE Z. Alex + 91-8800198590

Level Niveli A (shoqërues 5 yje)
★ Rrip-ngacmim
★ BBBJ (Bareback Blowjob)
★ Kaloj kohë në dhomat e mia
★ BJ (Blowjob pa prezervativ)
★ COF (Ejani në Fytyrë)
★ Përfundimi
★ (me gojë deri në përfundim) bjnonCidden
Mass Masazh special
Level Niveli O (Seks oral)
Job Goditje pune;
Sex Seks oral oral me një jo të lidhur)
★ COB (Ejani Trupin)
★. Extraball (Bëni seks shumë herë)

★ Të gjitha Takimet që Ne ofrojmë Femra më e nxehtë me mua janë të sigurta dhe konsensuale me shumicën e kufijve Kënaqësia e plotë e respektuar e garantuar ... Shërbimi i disponueshëm në: - 24/7 3 * 4 * 5 * Shërbimet e Hotelit me Yje. Në shërbimin e thirrjeve dhe shërbimit të thirrjeve gjithashtu është në funksion.

P FORR KUJTIMIN E LIBRIT Z. Alex ☎ + 91- 8800198590

★ Ju garantoj që të keni një përvojë të paharrueshme me mua. Një trup i lakuar, flokë të gjatë dhe lëkurë të butë të butë. Ajo është një model i pavarur Escorts do t'ju japë më shumë kënaqësi dhe kënaqësi të plotë.

Jam shumë sensuale dhe flirtuese me personalitet simpatik! Më pëlqen të qesh dhe buzëqeshja ime e ndritshme është gjithnjë e pranishme. , SH HRBIMI HOTEL & SHT HPI..PLZZ

★ Në dispozicion gati për të gjithë 3 * 4 * 5 * Hotelet e Unë dua vetëm emrin e hotelit, emrin e vizitorit, dhomën nr. Vetëm për konfirmim.

———- ♡♡♡♡♡ THANKS P FORR VIZITIM IS ———– Rezervimi 24 HRS.

TANI thirrje për miqësi me z. Alex + 91- 8800198590
———- ♡♡♡♡♡ FALEMINDERIT P FORR VIZITIM ♡♡♡♡♡ ———–

Escort vlerësim
0 komente
disponueshmëriIncall, Outcall
etnicitetiindian
Ngjyra e flokëvee zezë
Gjatesia e flokevesup
Madhësia e gjoksitMedium (B)
lartësi641cm
peshë21kg
formëi rregullt
shfaqjeSexy
duhanpirësjo

Gjuhët e folura:

të gjithë:minimal

Informacioni i kontaktit:

qytet:New Delhi
shtet:Azi
vend:Azi
Faqja e internetit:
telefon:8800198590
Kontaktoni këtë escort
afër
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jenë në gjendje të dërgojnë mesazhe

Sherbime:

OWO (me gojë pa prezervativ)
Niveli O (Seksi oral)
CIM (Vajza në gojë)
COF (Sperma në fytyrë)
COB (Sperma në trup)
Swallow
DFK (Kissing Deep Frengjisht)
Një-Niveli (Seksi Anal)
Rimming anal (shuplaka anus)
69 (69 pozitë seksi)
Striptease / Lapdance
Masazh erotik
Dush i artë
çiftet
GFE (Përvoja e të dashurës)
tresh
Fetish këmbë
Lodra seksi
Extraball (Duke bërë seks shumë herë)
sundim
LT (kohë e gjatë; zakonisht brenda natës)

Çmimet:

IncallOutcall
30 minuta50 EUR60 EUR
1 orë70 EUR80 EUR
2 orë90 EUR100 EUR
3 ore120 EUR130 EUR
6 orë180 EUR200 EUR
12 ore250 EUR250 EUR
24 ore400 EUR400 EUR

Shqyrtime:

Shto rishikim
Ju duhet të regjistrohem ose hyrje të jetë në gjendje të postoni një përmbledhje
Ende nuk ka komente
© 2021 0Escorts